• Out-of-Stock
Przynęta Spinmad Cykada Hart 9g 50mm 0514
search
  • Przynęta Spinmad Cykada Hart 9g 50mm 0514

Przynęta Spinmad Cykada Hart 9g 50mm 0514

Cykada - dla jednych tajemnica skutecznego łowienia, dla innych wielka niewiadoma. Przynęta ta została wymyślona w Stanach Zjednoczonych głównie do łowienia bassów.

Zamów teraz, a wyślemy do 24h
zł17.90 Tax included

0514
Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Zastanawialiście się jakimi cechami charakteryzuje się uniwersalna przynęta spinningowa? Wszechstronność zastosowania? Prostota prowadzenia? Skuteczność? SpinMad Hart 9g to najbardziej uniwersalna cykada w naszej ofercie...

  Model Hart 9 g dopasowuje się do każdej wody, jednak jej modelowym łowiskiem jest duża nizinna rzeka i zbiorniki z wodą stojącą. Zastosowanie trzech otworów mocujących umożliwia regulację pracy w celu dostosowania przynęty do charakteru łowiska, siły nurtu i upodobań ryb. Zarówno w rzekach, jak i w wodzie stojącej najlepszymi wariantami prowadzenia cykady Hart 9 g jest jednostajne zwijanie linki i jiggowanie w toni oraz przy dnie. Hart 9 g, jak każda cykada SpinMad idealnie nadaje się do łowienia na małych przestrzeniach w trudnych technicznie miejscach. Jeśli planujesz rozpocząć przygodę z cykadami, polecamy Ci właśnie model Hart 9 g, a gdy przekonasz się o jego skuteczności, chętnie wypróbujesz pozostałe przynęty SpinMad.

Waga: 9g

Długość: 50mm

Wysokość: 13mm

Ilość kotwic: 2

Rozmiar kotwic: 6+8

Kolor: 14

Praca przynęty ukazana na filmie: https://youtu.be/XWLVYUwoZc4

Data sheet

Ilość Zanęty
9
Model
Hart

Get our latest news and special sales

You may unsubscribe at any moment. For that purpose, please find our contact info in the legal notice.