Our online store uses cookies but does not automatically collect any information. You agree to their use through the settings of your browser.

  • Lead Clip
  • Lead Clip

Lead Clip

4
T8422NASH
Nash
View all products of Nash
zł15.99
Tax included Dostawa: 1 do 3 tygodni
Quantity
In Stock

Nasze bezpieczne klipsy zostaÅy zaprojektowane w CADzie wykoÅczone kamuflażowym kolorem Diffusion Camouflage i precyzyjnie odlane co gwarantuje wysokÄ jakoÅÄ i doskonaÅe dziaÅanie. Klipsy Nash gwarantujÄ bezpieczne uwolnienie ciÄżarka wtedy kiedy jest to najbardziej potrzebne.

Unikalne zatyczki blokujÄce które w pomysÅowy sposób sÄ przymocowane do klipsa pewnie blokujÄ krÄtlik i speÅniajÄ swoje zadanie nawet przy użyciu grubych leaderów które czÄsto potrafiÄ sprawiaÄ kÅopoty.

Tulejki do klipsów Lead Clip posiadajÄ specjalne żeberka dziÄki którym można dostosowaÄ siÅÄ z jakÄ zamontowany jest ciÄżarek pozwalajÄc w ten sposób ÅowiÄ nawet na ciÄżkie zestawy z workami PVA. Krótszy trzon w klipsie Weed Lead Clip i brak żeberek wewnÄtrz gumowej tulei oznacza że ciÄżarek może wypiÄÄ siÄ natychmiast po braniu co jest nieocenione w zaroÅniÄtych Åowiskach i przy poÅowie metodÄ zig rig. To najbezpieczniejszy system na rynku.

Shopping Cart

Back to shop

Cart is empty.

 

Account

Account

No account?
Create an Account