Regulamin

 

ZASADY SPRZEDAŻY

Przedmiotem sprzedaży są wszystkie produkty wymienione w katalogu. Sklep sprzedaje asortyment nowy oraz używany (stan produktu jest podany w opisie produktu ”nowy/używany”).  Ilość oferowanych produktów w ramach sklepu jest zmienna i podlega stałej aktualizacji. Sklep Carp Master Dawid Marczuk zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, odwoływania lub ograniczenia części oferty, czasu trwania promocji lub wprowadzania do niej zmian bez podania przyczyny.
Ceny produktów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich, euro oraz koronie czeskiej i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.
Sklep zastrzega sobie również prawo do dokonywania zmian w cenach przesyłek.

Formy doręczenia i płatności oferowane przez sklep Carp Master Dawid Marczuk


° Przelew elektroniczny wraz z dostawą kurierską
° Przelew bankowy wraz z dostawą kurierską
° Płatność przy odbiorze przy dostawie kurierskiej
° Odbiór w siedzibie Carp Master Dawid Marczuk po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym.


Procedura realizacji zamówienia zostaje rozpoczęta:


° Płatność przelewem elektronicznym - zaraz po otrzymaniu potwierdzenia o dokonaniu przelewu
° Płatność przelewem bankowym - zaraz po otrzymaniu potwierdzenia o dokonaniu przelewu
° Płatność przy odbiorze przy dostawie kurierskiej - zaraz po otrzymaniu zamówienia
° Płatność przy odbiorze w miejscu siedziby Carp Master Dawid Marczuk - zaraz po otrzymaniu zamówienia

Przelewy bankowe prosimy dokonywać na konto firmowe :

 

26 1050 1083 1000 0091 4464 8327

 

Carp Master Dawid MarczukUl. Leśna 1243-523 Pruchna

W tytule przelewu proszę podać numer zamówienia !

Wysyłka

 

Paczki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS oraz Poczt Polskiej.

Towar wysyłany jest z reguły do 48h od zaksięgowania wpłaty.

Przy zamówieniu powyżej 1000 pln wysyłka gratis.

ZWROTY

Każdy towar zakupiony w sklepie internetowym Carp Master Dawid Marczuk podlega zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni, licząc od dnia odebrania przesyłki. W tym czasie towar podlega zwrotowi pod warunkiem, że znajduje się w oryginalnym opakowaniu, nie nosi śladów używania, nie posiada wad z wyjątkiem tych stanowiących podstawę do reklamacji. Towar nie może być zwrócony niekompletny.
Zwrot pieniędzy obejmuje wysokość ceny odsyłanego towaru. Koszty związane ze zwrotem towaru ponosi klient. Podstawą zwrotu towaru jest dołączony rachunek, bez niego zwrot nie zostanie uwzględniony.W przypadku otrzymania towaru niesprawnego lub uszkodzonego, sklep zastrzega sobie prawo odmowy zwrotu kwoty pieniężnej. Towar taki odsyłany jest na koszt klienta.

Zwroty prosimy odsyłać na adres firmy. Nie odbieramy przesyłki pobraniowych.

Każda przesyłka wysyłana firmą kurierską jest ubezpieczona, dlatego Klient zobowiązany jest do sprawdzenia przesyłki przy osobie doręczającej - uszkodzenia powstałe podczas transportu, które nie są zgłoszone kurierowi - nie podlegają reklamacji gwarancyjnej.

 
REKLAMACJE

Każdy nowy towar zakupiony w sklepie internetowym Carp Master Dawid Marczuk  objęty jest gwarancją producenta i podlega wymianie, jeśli posiada wady techniczne. Każdy używany towar zakupiony w sklepie Carp Master Dawid Marczuk objęty jest miesięczną gwarancją od daty zakupu. Podczas reklamacji niezbędny jest dołączony rachunek zakupu.

W przypadku reklamacji lub zwrotu towaru, wraz ze zwracanym lub reklamowanym towarem należy przesłać wypełniony i podpisany “Dokument zwrotu towaru", do którego klient powinien dołączyć paragon lub fakturę VAT, jeśli została ona doręczona wraz ze zrealizowanym zamówieniem.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Firma Carp Master Dawid Marczuk zobowiązuje się do ochrony danych osobowych Klientów zgodnie z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Carp Master Dawid Marczuk nie będzie udostępniać danych osobowych Klientów osobom trzecim (dotyczy to w szczególności adresów e-mail oraz adresów pocztowych), o ile nie jest to związane z realizacją zamówienia.

DANE FIRMY :

Carp Master Dawid Marczuk

ul.Leśna 12

43-523 Pruchna

Nip 631-239-36-27 

Shopping Cart

Back to shop

Cart is empty.

 

Account

Account

Nemáte účet?
Create an Account